ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !

Sabit Hattım Yok Yeni İstiyorum : Yeni bir hat için gerekli belgelerin tarafımıza ulaştırılması sonrasında bireysel veya kurumsal sabit telefon hattı tahsis edilir. Bu hattın kullanım süresince seçmiş olduğunuz heryöne görüşme paketlerinin tutarı oranında sabit telefon operatörünüzce aylık görüşme ücreti yansıtılır. (Tahsis edilen yeni numara bulunduğunuz şehir alan kodu 212, 216, 312, 232,... veya 0850 ile başlayan numaralar şeklindedir, ancak her şehir için numara bulunamayabilir.)

Sabit Hattım Var Taşımak İstiyorum : Sabit telefon numaranız mevcutta hizmet aldığınız operatörünüzden sabit telefon numarası taşıma formu belgesi düzenlenerek 3 iş günü içerisinde iş ortağımız sabit telefon hizmeti alacağınız yeni operatörünüze taşınır.

Sabit Hattım Var Kullanmak İstiyorum : Sabit telefon numaranız santral üzerinde kullanabilmeniz için mevcutta hizmet aldığınız Sabit Telefon Operatörünüzce yeni santralinize yönlendirilmesi gerekmektedir.

Paket Geçişi : Müşterilerimizin ileriki süreçlerde dahili arttırımı yaparak üst santral paketlerine geçiş işlemleri arttırılmak istenen dahili ücreti farkı ödenerek sağlanabilmektedir.Paketlerde herhangi bir taahhüt bulunmamaktadır.

Hizmet Detayları

  • Sanal santral paketlerinde  taahhüt  yoktur.
  • Ses kaydı olmayan paketlerde her dahili için yıllık 36 TL ücretlendirme yapılır.
  • Gizli ücretlendirmeler  yoktur. Sanal santral paket ücretleri  dışında dışarı doğru yapılan aramalar için konuşma maliyetleriniz  oluşur.
  • Ekstra kurulum  ücreti  yoktur.
  • Fiyatlara vergiler dahildir.


New
Sanal Santral 8 Kullanıcı Paketi
520,00TL
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMESabit Hattım Yok Yeni İstiyorum : Yeni bir hat için gerekli belgelerin..
Sanal Telefon Santrali 10 Dahili
480,00TL
Sanal telefon santrali 10 dahili, teknolojinin öncüleri olan sanal santral hizmeti; internet üzerind..
Sanal Telefon Santrali 3 Dahili
210,00TL
Sanal telefon santrali 3 dahili, sabit telefon numaranız Bilex Teknoloji' nin öncüler..
Sanal Telefon Santrali 5 Dahili
340,00TL
Sanal santral, teknolojinin öncüleri olan sanal santral hizmeti; internet üzerinden, internetin oldu..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)